6.-8.KLAŠU SKOLĒNI AICINĀTI PIEDALĪTIES CSDD SATIKSMES DROŠĪBAS KONKURSĀ „GRIBU BŪT MOBILS!”

Visi 6.-8.klašu skolēni aicināti piedalīties ikgadējā CSDD satiksmes drošības konkursā „Gribu būt mobils!”. Pietiekšanās konkursam: mājas lapā www.gribubutmobils.lv vai CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem www.berniem.csdd.lv.

Konkurss notiek jau devīto reizi. Tā mērķis ir pilnveidot skolēnu zināšanas un izprati par satiksmes drošību, kā arī izmantot šīs lietas praktiski, ikdienā. Konkurss notiek četrās kārtās:

  • no 2015.gada 12.oktobra līdz 22.novembrim: priekšsacensības un neklātienes kārta (internetā, konkursa mājas lapāwww.gribubutmobils.lv);
  • no 2016. gada 11.janvāra līdz 18.martam: pusfināli (Rīgā, Liepājā, Gulbenē, Tukumā, Preiļos, Valmierā un Bauskā) un fināls (Rīgā).

Katrs konkursa „Gribu būt mobils!” fināla uzvarētājkomandas pārstāvis balvā saņems planšetdatoru. Savukārt fināla otrās un trešās vietas ieguvēji saņems ceļojuma dāvanu karti, ko varēs izmantot pēc saviem ieskatiem. Balvas savā īpašumā iegūs arī veiksmīgākie neklātienes sacensību dalībnieki un visu klātienes sacensību – septiņu pusfinālu – dalībnieki.

Konkursu organizē CSDD sadarbībā ar SIA „Aģentūra VB Plus”. Projekts tiek finansēts no OCTA. Konkursu atbalsta Rīgas Motormuzejs, SIA „Skaisto skatu aģentūra”, SIA „Ādažu kukulītis”, SIA „Veloprofs” un „Kinder”.

 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa

 

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!