AirBaltic sāks lidojumus no Rīgas uz Veronu

Latvijas aviokompānija airBaltic 2015.gada 26.decembrī sāks lidojumus jaunā maršrutā no Rīgas uz Veronu Itālijā ziemas aktīvās atpūtas cienītājiem.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): “Kad Tez Tour un airBaltic apvienoja spēkus ziemas sezonai, uzmanības centrā bija mūsu klients. Mēs esam priecīgi sadarbībā ar Tez Tour piedāvāt mūsu ziemas ceļotājiem lidojumus uz Veronu Itālijā un Zalcburgu Austrijā.”

Tez Tour ģenerāldirektors Baltijas valstīs Konstantīns Paļgovs: “Rīga – Zalcburga un Rīga – Verona būs 18. un 19. sezonas galamērķi, kurus mēs piedāvājam sadarbībā ar airBaltic. Jaunie maršruti nodrošinās lieliskas iespējas ceļotājiem, kas dodas uz vēsturisko Veronu Ziemeļitālijā un bauda ziemas brīvdienas Alpos. Turklāt Verona – Rīga ir kārtējais vēsturiskais galamērķis, kuru mēs kopīgi piedāvājam ceļojumu nozarē.”

Maršruts Lidojumu biežums Sākuma datums Cena*, Basic Cena*, Business
Rīga – Verona 1 lidojums nedēļā 2015. gada 26. decembris 89 EUR 469 EUR
Rīga – Zalcburga 1 lidojums nedēļā 2015. gada 26. decembris 89 EUR 375 EUR

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airBaltic.com

airBaltic un Tez Tour veiks lidojumus no Rīgas uz Veronu vienu reizi nedēļā ar Boeing 737 lidmašīnu. Lidojums ilgs aptuveni 2 stundas un 30 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no 89 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapāwww.airbaltic.com

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!