AirBaltic uzlabo Rīga – Berlīne maršrutu

Latvijas aviokompānija airBaltic no 2015.gada 25.oktobra uzlabos pakalpojumus maršrutā starp Rīgu un Berlīnes Tēgeles lidostu, nodrošinot lidojumus ar lielāku lidmašīnu. Tādējādi tiks uzlabots savienojums starp Latvijas un Vācijas galvaspilsētām, kā arī piedāvātas ērtas ceļošanas iespējas uz citiem galamērķiem Baltijas, Skandināvijas un NVS valstīs.

airBaltic komercdirektors Kristofs Vjate (Christophe Viatte): „Esam iepriecināti, ka varam dubultot sēdvietu skaitu, ko mēs piedāvājam Rīga – Berlīne maršrutā, vienlaikus samazinot pamata biļetes cenu līdz 39 eiro.”

Maršruts Lidojumu biežums Sākuma datums Cena*, Basic Cena*, Business
Rīga – Berlīne 2 lidojumi dienā 2015. gada 25. oktobris 39 EUR 535 EUR

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airBaltic.com

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Berlīni divas reizes dienā un izmantos Boeing 737 lidmašīnu. Lidojums ilgs aptuveni 1 stundu un 55 minūtes. Vienvirziena biļetes cena būs sākot no 39 eiro (salīdzinot ar iepriekšējo cenu 79 eiro apmērā), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!