AS “Latvenergo” saglabājusi vērtību mainīgos tirgus apstākļos

AS “Latvenergo” šodien saņēma Latvijas vērtīgākā uzņēmuma balvu “Prudentia” un “Nasdaq Riga” kopīgi veidotajā “TOP101”. Uzņēmums stabilu vērtību ir saglabājis dinamiskas tirgus konkurences un tirgus apstākļu pilnīgas izmaiņas apstākļos.

“Latvenergo vērtība nav tikai “dzelži”, iekārtas un cilvēki, kas saražo un pārdod elektrību, – mums pats vērtīgākais ir mūsu klienti”– saņemot balvu, savā uzrunā uzsvēra Āris Žīgurs, AS “Latvenergo” valdes priekšsēdētājs. Mainoties elektroenerģijas nozares tirgus principiem Latvijā, saglabātā augstā klientu lojalitāte, kā arī spēcīgā ekspansija kaimiņvalstīs ir nemainīgi stabilu darbības rādītāju pamats. Kā norāda Āris Žīgurs, ieguvējs no tā nav tikai uzņēmums, bet valsts un katrs no mums, jo šobrīd ir pilnībā mainījusies situācijas paradigma, katram elektrības pircējam pašam izdarot izvēli un novērtējot piedāvājumu caurskatāmību.
“Pēdējos gados Latvenergo koncernā ir bijuši daudzi notikumi un aktivitātes, kas mērķtiecīgi vērstas uz efektīvu darbību tirgū – tiek diversificētas ražošana, esam līderi Baltijas tirgū, uzlabojam klientu servisu un emitējām obligācijas. Viss kopā ir devis rezultātu, kas ļauj saglabāt vadošas pozīcijas un vienlaicīgi meklēt jaunas iespējas nākotnē turpmākai izaugsmei laikā, kad pasaulē kopumā enerģētikas nozare piedzīvo zināmu stagnāciju,” turpina Āris Žīgurs.

AS “Latvenergo” Latvijas vērtīgākā uzņēmuma balvu saņem septīto reizi. Šo gadu laikā uzņēmums ir dinamiski attīstījies un, noslēdzoties elektroenerģijas tirgus liberalizācijai, pieņēmis jaunos tirgus izaicinājumus. Visa AS “Latvenergo” saražotā elektroenerģija tiek nodota un tirgota Nord Pool Spot biržā, tādējādi nodrošinot absolūtu darījumu caurskatāmību. Savukārt pirmais gads, kopš mājsaimniecības pērk elektroenerģiju no pašu izvēlēta tirgotāja, apliecina, ka klienti ir sekmīgi iejutušies elektroenerģijas tirgus principu vidē – apzinoties to, ka ir tirgotāju izvēles iespēja, kas veido gala cenu, kā mainījušies norēķini un atbildīgāk izturoties pret patērēto.

Āris Žīgurs: “AS “Latvenergo” priekšā ir jauni izaicinājumi. Tie iezīmējas arī šī gada “TOP 101” – savu vērtību palielina mums sekojošie uzņēmumi. Tas nozīmē, ka Latvijas uzņēmējdarbības vide attīstās un kļūst arvien spēcīgāka, izmantojot arī Latvenergo saražoto un pārdoto elektroenerģiju.”

Ivita Bidere

AS “Latvenergo”
Preses sekretāre

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!