Indie Party in DEPO

Indie Party in DEPO

Nav svarīgi, vai zini, kas ir indie, vai nē, tu esi laipni aicināts 16. decembrī alternatīvās mūzikas klubā Depo uz šīs ziemas karstāko un pārsteigumiem bagātāko ballīti!

Tematiskā ballīte Indie Party savu īpašo auru solās iedvest ar īpašajām Cherry Picking mirdzošajām gaismu virtenēm, pozitīvajām Lauras Grūbes indie kultūras un modes fotogrāfijām, nerimstošajiem ziepju burbuļiem un ekspresīvajiem indie ritmiem latviešu mūzikas grupu Sus Dungo, Momend, Mazie Smirdīgie kociņi un ZE Piknik izpildījumā, gan izbaudot populārākos ārzemju indie hitus 4 neatvairāmo dīdžeju no apvienības Earlab.lv pavadījumā. Par aktivitātēm pasākumā rūpēsies Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, dzīvnieku patversme Dzīvnieku draugs, bet visus atspirdzinās dzēriens Monster Energy.

Kas ir indie? Nē, tam nav nekādas saistības ar indiāņiem vai indiešiem. ”Indie – tā ir noskaņa, attieksme, uzvedība… Tā ir vesela kultūra. Indie ir kā paštaisīta melnbalta fotogrāfija. Tas, kas tur ir attēlots, jau ir atkarīgs no žanra – tas var būt priecīgs cilvēks, kas pūš ziepju burbuļus (mīlīgais indie pop), un tas var būt arī vienkārši dzelzceļš (saldsērīgais indie rock). No sākuma tas bija hardcore, tad emo, tad metalcore, un tagad indie un experimental”, par to, kas ir indie, ir teicis kāds portāla HC.lv lietotājs. Tad kāpēc gan aukstajos un drūmajos ziemas mēnešos neizbaudīt siltos un skaistos vasaras nakts pieskārienus jautrā kompānijā? Esi jauns! Izjūti, kas ir indie! Burbuļus laižam gaisā 21:00 klubā DEPO, Rīgā, Vaļņu ielā 35!

Biļešu cena 2 Ls, ar flajeri 1 Ls.

 

Projekta vadītāja Dinija Zīraka

Mob. 26088977

E-pasts: [email protected]

www.klubsdepo.lv

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!