Jauns CSDD e-pakalpojums – pieteikšanās punktu dzēšanas kursiem

Turpinot pilnveidot CSDD e-pakalpojumu (https://e.csdd.lv) klāstu, izveidots un digitālajā vidē pieejams jauns pakalpojums – iespēja elektroniski pieteikties pārkāpumu uzskaites punktu dzēšanas kursiem.

Proti, tie autovadītāji, kuri saņēmuši paziņojumus par kursu apmeklēšanu pārkāpumu uzskaites punktu dzēšanai, vai tie, kuriem ir 4 līdz 7 punkti un kas brīvprātīgi vēlas dzēst 2 punktus, CSDD e-pakalpojumos var elektroniski pieteikties šiem kursiem (kursu teorētiskajai daļai par ceļu satiksmes drošību). Šis pakalpojums atrodams CSDD e-pakalpojumu sadaļā “Pieteikšanās kursiem” (kreisajā pusē, apakšā). Tāpat kursiem joprojām ir iespēja pieteikties pa tālruni.

Reģistrējoties kursu apmeklējumam, jāizvēlas mācību apmeklēšanas datums un 30 minūšu laikā no pieteikuma reģistrācijas brīža turpat e-pakalpojumos jāveic apmaksa. Ja tas netiek izdarīts, pieteikums automātiski tiek anulēts (un nepieciešamības gadījumā pieteikšanos iespējams sākt no jauna). Abu nodarbību apmeklējumam var reģistrēties gan uzreiz, gan atsevišķi, bet apmaksa jāveic uzreiz par visu pakalpojumu (36,81 eiro).

Savukārt CSDD e-pakalpojumu sadaļā “CSN pārkāpumi” bez maksas iespējams uzzināt informāciju par šoferim piemērotajiem pārkāpumu uzskaites punktiem un sodiem.

CSDD e-pakalpojumi fiziskām un juridiskām personām nodrošina mūsdienīgus, ātrus un drošus pakalpojumus. Piemēram, bez maksas uzzināt informāciju par sevi kā autovadītāju (vadītāja apliecības, medicīniskās uzziņas termiņi; pārkāpumu uzskaites punkti; sodi); pieteikties un bez maksas saņemt atgādinājumus par savu transportlīdzekļu tehniskās apskates un OCTA polises termiņiem; veikt maksājumus par tehnisko apskati; pārvaldīt uzņēmumu autoparkus.

Populārākie CSDD e-pakalpojumi: vienas dienas braukšanas atļaujas saņemšana; maksājumi par tehnisko apskati; informācija par transportlīdzekļu tehniskās apskates un nobraukumiem (odometri); pieteikšanās vadītāja eksāmeniem; velosipēdu reģistrācija u.c.

CSDD e-pakalpojumi izveidoti 2009.gadā, pirms diviem gadiem uz to bāzes izveidota CSDD mobilā aplikācija. Aktīvo CSDD e-pakalpojumu lietotāju skaits pārsniedz 400 tūkstošus personu, tajā skaitā ir ap 15 tūkstoši juridisko personu (uzņēmumu).

 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa

 

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!