Knight and Day

Dažas dienas pavadot laukos ārpus civilizācijas un nedaudz paslimojot, plānoju kā nodrošināties ar laika kavēkļiem. Manuprāt, lai būtu izdevusies un patīkami aizvadīta diena, ir jānoskatās vismaz 1 laba filma (pārspīlēt ar daudzumu arī nedrīkst). Raudzījos pēc sava mīļākā filmu žanra – romantiskās komēdijas. Tā kā uz kinoteātriem eju tiešām reti, esmu daudz ko palaidusi garām. Tā nu es ielūkojos nesenajā pagātnē – 2010. gada labāko komēdiju izlasē, un izvēlējos pāris no tām. Šoreiz par vienu, kas mani uzrunāja visvairāk. Kā jau raksta nosaukums vēsta, tā ir Knight and Day.

Nedaudz par pašu filmu. Galvenajās lomās ir Kamerona Diaza un Toms Krūzs – neatvairāms pāris neatvairāmā teatrālā saspēlē. Jau pats filmas nosaukums ir mistikā slēpts. Pat pēc 30 minūšu ilgas skatīšanās, es joprojām neko nesaprotu. Filma šķiet pilnīgs savārstījums, bet ar patīkami nebeidzamu spriedzi, pārsteigumiem un piedzīvojumiem. Visa sižeta garumā, tu nezini, kam vari uzticēties, kam nē un kurš ir kurš – kurš tevi nogalinās, kurš izmantos un kurš patiešām glābs. Filmu pavada patīkamas vasaras noskaņas un saulainas dziesmas. Iespējams, kādā vietā Tu arī iesmiesies, bet Tu noteikti nespēsi novērsties!

Knight and Day nosauksim par svētdienas vienu no labākajām filmām. Desmit ballu sistēmā es filmai dotu 8 – arī tā nav slikta atzīme, jo sevišķi, ja iegūta no dikti nejaukas „skolotājas”. 🙂

Patīkamu Jums filmu skatīšanos un dalīsimies ar saviem vērtējumiem un skatījumiem par vecām un jaunām filmām arī turpmāk!

Raksta autore: Dinija Veldze

Foto: http://1.bp.blogspot.com/_vLAaEZFfAnI/S-gk2qhoG7I/AAAAAAAAABs/JpNqRnEvwXE/s1600/Knight+and+day+film.jpg

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!