Krāpnieki draugiem.lv

Kādu laiku atpakaļ jau ziņojām par krāpniekiem draugiem.lv.
Raksts šeit: http://www.e-avize.lv/aktualitates/uzmanies-no-krapniekiem-draugiem-lv-lapas/

Toreiz mūsu raksts izraisīja interesantu rezonansi atsevišķi cilvēki gan tie, kas bija saistīti, gan tie, kas nebija saistīti ar šo rakstu saņēma ziņojumus par to, ka raksts ir nepatiess un tika saņemti pat draudi, ja netiks izdzēsts šis raksts.
MĒS NENOBIJĀMIES!
Turpinājām informēt cilvēkus, lai tie būtu informēti, attiecīgi, pateicoties uzņēmīgiem cilvēkiem ir panākta virzība šajā lietā.

Kādu laiku atpakaļ saņēmām ziņu no viena no šo krāpnieku upuriem:

Ja zini kādu kas uzķēries steidzami padod tālāk – es panācu ka policija uzsāk lietu pret viņu, tomēr ja nebūs vairāk neviena iesnieguma lietu slēgs.

Tāpēc padodam tālāk:

Labdien visiem.
Ir atklāti krāpnieku vārdi.
Visticamāk organizators ir Rinalds Vīt*** ar epastu pazīstams kā nikols zar*** sarakstās ar epastu [email protected] , iesaistītā persona Natālija Zakrev*** ir viņa māte.
Personas atrodas Bauskas novada īslīces pagastā.
Ar šodienu pret Rinaldu Vīt*** ir uzsākta administratīvā lietvedība un kā lidzzinātāja lietā ir pievienota arī viņa māte Natālija.
Visiem kuri ir cietuši no šī krāpnieka – Jādodas uz valsts policiju un jāuzraksta iessniegums. Līdzi jāņem – maksājuma uzdevums un sarakste. visi iesniegumi tiks lietai pievienoti un kopā ja sasniegs summu virs 360 euro – tiks ierosināta krimināllieta, ja nē – civillieta. katrā gadījumā izkrāptā nauda būs džekam jāatmaksā.

Tāpēc arī mēs – E-Avizes.lv komanda un IK “Digital Team” komanda pievienojamies informatīvajā kampaņā, lai savāktu pietiekamu materiālo bāzi šo gudrinieku sodīšanai!

Mēs paši neesam cietuši no šiem gudriniekiem, tomēr saņēmām vairākkārtējus piedāvājumus no viņiem + mums rūp, lai vide kurā mēs veidojam savu biznesu būtu sakārtota. Tāpēc aicinām arī citus, īpaši tos, kas ir cietuši no šīm personām ziedot savu laiku, kaut varbūt nenozīmīga zaudējuma dēļ, tomēr šīs būtu pietiekams solis, lai pierādītu, ka šādi rīkoties nevar un atbildīgās personas ir jāsoda par nodarīto kaitējumu.

Šo rakstu drīkst pārpublicēt un padot tālāk, saglabājot linku un atsauci uz e-avize.lv

Foto: flickr.com/photos/brianklug/

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!