Pavisam svaigs grupas „Queen Light” pirmais videoklips

2013. gada martā latviešu mūzikas pasaulē ieceļojis jauns videoklips dziesmai „You Have a Heart”, kuru izpilda grupa „Queen Light”. Videoklipa režisors, operators un montētājs ir Andris Fedotovs.

Dziesmas stāsts ir par vēlmi un alkām pēc cilvēka, kas būtu blakus. Dziesma ir kā lūgums otram atbildēt uz jūtām, jo viņam ir tāda sirds, kurai jābūt līdzās. Teksta autors ir grupas soloģitārists Žans Kaufmans, bet mūziku sarakstījusi visa grupa kopā. Šo dziesmu grupai ierakstīt palīdzēja Mārtiņš Gailītis (Marka no DFE).

Šis ir grupas pirmais videoklips, tāpēc mērķis bija parādīt, kāda grupa ir patiesībā – bez pārspīlētiem tērpiem, ekstravagantām vai iestudētām kustībām. Grupas soliste Marika par video ideju saka: „Gribējām, lai viss ir vienkārši, lai cilvēki redz, kādi mēs esam, lai nav nekādu pārpratumu.”

Videoklipa filmēšana ilga apmēram sešas stundas. Grupa „Queen Light” ir pateicīga A. Fedotovam par tehnisko pusi filmēšanas procesā, jo visas vēlmes un ieceres tika ņemtas vērā. Smieklīgi atgadījumi filmēšanas laikā nebija, taču grupas dalībnieki saka, ka pati filmēšana esot bijusi ļoti jautra un aizraujoša.

Grupa ir uzstājusies gan labdarības koncertos, iesildījusi citas grupas, gan arī uzstājusies ar savu koncerta programmu un priecējusi atbalstītāju sirdis.
Studijā ir ierakstītas jau divas dziesmas un grupa plāno ierakstīt vēl. Pie nospraustajiem mērķiem „Queen Light” ir arī jauna albuma izlaišana.

Grupa kopā muzicē jau divus gadus un par savu rašanos saka: „Šajā laikmetā, kam raksturīga nogurdinoša informācijas pārpilnība un nenoteiktība, ir nākusi „Gaismas karaliene, lai padarītu pelēko ikdienu kaut nedaudz gaišāku. Tā radās grupa „Queen Light.” Sastāvā ir pieci cilvēki un katrs pārvalda savu mūzikas instrumentu:

Marika Kraukle – soliste, dziesmu tekstu autore;
Normunds Brokāns – ritma ģitārists, kurš piedalās mūzikas rakstīšanā;
Rihards Rikmanis – basists, kuram nav sveša soloģitāra;
Krišjānis Radziņš – bunģieris, kas iekrāso dziesmu ar fona dziedātāja dotībām;
Žans Kaufmans – soloģitārists, kuram uztic arī dīdžeja pienākumus.

Šobrīd grupa cītīgi gatavojas savam koncertam, kas notiks 27. aprīlī pasaules mūzikas krogā „Bubamara” (Audēju iela 8, Vecrīga). „Queen Light” cer tur satikt arī Tevi!

Grupas „Queen Light” mūziku un plašāku informāciju par grupu vari atrast šeit: http://www.draugiem.lv/queenlight/

 

Raksta autore: Rita Nikmane

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!