Tiek atklāts jauns jauniešu interneta radio – Young Line Radio!

Šī gada 15. decembrī, Latvijā tiks atklāts jauns interneta radio. „Young Line Radio” ir paredzēts kā interaktīvs, uz jauniešiem orientēts radio ar mērķi sniegt labu mūziku, saturīgus raidījumus un aktuālāko informāciju, programmas veidošanā iesaistot arī pašus klausītājus.

„YLR” atklāšanas pasākums notiks 15. decembrī, plkst. 21:00, klubā „Depo”. Pasākumā piedalīsies tādas jaunās, pašmāju grupas kā „Wake Up”, „7 Dēli”, „Karmafree” u.c. Ielūgumu 2 personām ir iespējams laimēt , piedaloties „YLR” rīkotajā konkursā, par kuru sīkāka informācija atrodama šeit: http://www.draugiem.lv/ylr/api/konkursi. „YLR” internetā, testa režīmā var dzirdēt jau kopš 1.decembra, bet atklāšanas pasākuma dienā radiostacija iegūs savu pilnīgo veidolu un konkrētu programmu, kas saturēs dažādus tematiskos raidījumus par jauniešiem aktuālām tēmām un arī ziņu izlaidumus. Par topošo radiostaciju izsakās tās vadītājs Mārtiņš Doniņš: „Sevi pozicionējam kā jauniešu radio, bet, protams, to var klausīties ikviens, kas sirdī jūtas jauns un enerģisks. Ar savu programmu vēlamies izklaidēt, informēt un iedvesmot. Mums padomā ir daudz pārsteigumu. Par dažiem nedaudz pastāstīsim jau 15. decembrī, bet par pārējiem vēlāk, kad pienāks īstais brīdis.”

Kā jau tika minēts„YLR” tiek paredzēts kā interaktīvs radio, tāpēc liels uzsvars tiks likts uz jauno mūziķu atbalstīšanu, atskaņojot mūziķu darbus, ziņojot par gaidāmajiem koncertiem, izdotajiem mūzikas ierakstiem, kā arī veidojot intervijas un dodot iespēju mūziķiem sevi prezentēt radio ēterā. Pašlaik „YLR” iespējams klausīties tikai internetā, bet nākotnē tiek plānots paplašināt darbību arī FM viļņos.
Mēs neesam kā visi – mēs esam kā tu. Mēs esam Young Line Radio!

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!