Valmierā notiks seminārs par mežsaimnieku kooperāciju Latvijā

Lai veicinātu mežsaimniecības kooperācijas attīstību, Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) rīt, 1. oktobrī, Valmierā organizē bezmaksas izglītojošu semināru “Mežsaimniecības kooperācija kā ilgtspējīga meža apsaimniekošana”.

Seminārā Meža īpašnieku biedrības valdes priekšsēdētājs Arnis Muižnieks informēs par ilgtspējīgu meža resursu izmantošanu, kvalitatīvu un kvantitatīvu mežsaimniecības produkcijas ražošanu. LLKA valdes priekšsēdētājs Indulis Jansons atskatīsies uz lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību sarežģīto attīstības sākumu, pozitīvo izaugsmi un devumu lauksaimniekiem un tautsaimniecībai kopumā. LLKA izpilddirektore Linda Uzkalne iepazīstinās ar normatīvajiem aktiem, kuri nosaka un regulē mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību (MPKS) darbību, savukārt MPKS “L.V.Mežs” valdes priekšsēdētājs Modris Kalvāns un vadītāja vietniece, LLKA valdes locekle Aiga Smiltāne klātesošajiem stāstīs par pašreizējo MPKS nepieciešamību, dibināšanu un darbības attīstību, kā arī kooperatīva devumu biedriem pašreiz un ilgtermiņā, daloties pozitīvajā un arī negatīvajā pieredzē.

Seminārs “Mežsaimniecības kooperācija kā ilgtspējīga meža apsaimniekošana” notiks 1. oktobrī plkst. 9:30 – 15:00 viesnīcā “Wolmar”, Tērbatas ielā 16a. Seminārs tiek organizēti sadarbībā ar Meža attīstības fondu.

LLKA izpilddirektore Linda Uzkalne

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!