Daudz laimes, Bred!

Breds Pits kopā ar māsu Džūliju un brāli Dagu Nīlu uzauga Simpsonu pilsētiņā Springfīldā. Pirms Breds Pits kļuva par pasaules slavenu aktieri, viņš strādāja par vadītāju, mēbeļu pārvadātāju un pat gigantiska cāļa kostīmā piesaistīja apmeklētājus  kādam no “El Pollo Loco” restorāniem. Nav šaubu, ka arī cāļa kostīmā amerikāņu skaistulis bija neatvairāms.  Viņs aktiera karjeras sākās seriālā ”Dallasa”, pēc tam turpinājās nelielās lomās dažādos seriālos, līdz 1988. gadā viņš ieguva savu pirmo galveno lomu filmā ”Saules tumšā puse” (The Dark Side of the Sun). Par lomu 1995. gada filmā “12 pērtiķi” (Twelve Mokneys) Pits saņēma Zelta Globusa balvu un nomināciju Kinoakadēmijas balvai. Interesanti, ka pēc filmas ”Septiņi gadi Tibetā” (Seven Years in Tibet) iznākšanas Bredam un viņa filmas kolēģim Deividam Tjūlisam tika uz mūžu atņemtas tiesības iebraukt Ķīnā.

Protams, kā jau īsts smukulītis, Breds Pits vienmēr ir bijis izskatīgāko vīriešu saraksta augšgalā. 1995. gadā  viņš tika iekļauts žurnāla ”Empire” 25 seksīgāko kino zvaigžņu topā. Viņš tika arī divreiz nosaukts par seksīgāko ‘dzīvojošo’ vīrieti žurnālā ”People” un kļuva par vienīgo, kas vairāk par vienu reizi ir ticis pie tāda goda.

Skaistajam aktierim, protams, arī ‘izskatīga’ privātā dzīve. Pirmā laulība ar Gvinetu Paltrovu ilga vienu gadu. Laulība ar Dženiferu Anistoni- jau piecus gadus,  līdz 2005. gadā pāris izšķīrās. Baumoja, ka tas noticis dēļ tā, ka Dženofera negribēja bērnu no Pita, bet pati, protams, tādas muļķības noliedza. Pašas veiksmīgākās attiecības viņam ir ar Andželīnu Džoliju, kolēģi no filmas ”Misters un Misis Smiti”  (Mr. & Mrs. Smith). Un gadu vēlāk Andželīna jau gadīja bērnu no Breda Pita. Kopš tās dienas, viņi kļuvuši par pasaules sapņu pāri- veiksmīga karjera un stipra ģimene- pasaule ir saviļņota.

Foto: flickr.com/photos/wvs

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!