Smagā roka melnā avs

Tikai nedaudzi viņu pazīst kā bijušo mūzikas žurnālistu Braienu Hjū Vorneru. Bālā āda, tumši sarkanās lūpas, piķa melnie mati un vistrakāko krāsu lēcas acīs ir mūziķa Merilina Mensona firmas zīme. Vorners dzimis 1969. gada 5. janvārī, bet savu skatuves vārdu ieguva, apvienojot amerikāņu aktrises Merilinas Monro un slepkavas Čārlza Mensona vārdus. Visā pasaulē viņš pazīstams smagā roka/metāla, izaicinošās uzvedības, šokējošo klipu un skandālu dēļ.

Kopš 1994. gada Mensons ar saviem grupas biedriem izdevis astoņus albumus, un jaunākais no tiem Born Villain tiks izdots 2012. gada februārī. Bez muzicēšanas Mensons ir arī filmējies desmit filmās un dažādu seriālu epizodēs, un pat sarakstījis četras grāmatas. Neraugoties uz to, viņš arī paspējis piedalīties vairākās tiesas prāvās, kas saistītas ar narkotikām, naudas krāpšanu un seksuālo uzmākšanos.

Ne tikai Mensona dzīve ir skandaloza, bet arī viņa radošā darbība ir izpelnījusies asu kritiku, jo negatīvi ietekmējot jauniešus. Viņa dziesmu klipi ir erotiski, reklamē vardarbību un atkarību veicinošās vielas, bet dziesmu teksti spēj pat izraisīt traģēdijas. Piemēram, 1999. gadā Kolumbainas vidusskolā ASV divi jaunieši sarīkojas slaktiņu, nošaujot 11 skolas biedrus un vienu skolotāju. Kā viens no iemesliem tika minēts smagās mūzikas ietekme, īpaši izceļot Mensona grupu. 2007. gadā 14 gadīgs jaunietis, ģērbies kreklā ar Mensona ģīmetni, ASV nošāva divus savus skolas biedrus un divus skolotājus…

Tomēr pēdējā laikā Mensons ir pazudis no redzesloka, un vairāk nākas dzirdēt par viņa attiecību peripetijām ar sievietēm, piemēram, slaveno striptīzdejotāju Ditu fon Tīzu… bet tas jau ir cits stāsts!

You may also like...

1 Response

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!