Par tiesībām… un ne par sieviešu tiesībām 2. daļa

Vakars ar viņa draugiem? Nē, tas ir nepiedodami! Tur noteikti būs arī meitenes, kas par visiem 100… nē, tomēr 1000% būs vajadzīgas arī viņas vīrietim. Un vienalga vai tas tā ir vai vīrietim citas patiešām neinteresē, bet tagad viņam ir laiks aizmirst par atpūtu ar saviem dažiem tuvākajiem draugiem piektdienas vakara pusē. Vienalga, vai kādā publiskā vietā, vai pie kāda mājās, skatoties hokeja pārraidi. Un viņš savus draugus arī nevar te vest. Un, ja arī var, tad tikai ne tos dažus, kuri mēdz runāt atklātāk vai uzvesties dabīgāk. Saimnieces skatījumā labākie viņa draugi ir tie, kuri, tā teikt, iet pa diedziņu viņu mājā, bet vēl labāk – nenāk šurp vispār.

Pavadā turētajam dzīvniekam parādījusies kāda sadarbības partnere, kolēģe vai kliente, par kuru iepriekš nav dzirdēts? Tā, te jau pie labām spējām spēj nobālēt jebkurš CSI salīdzinājumā ar viņas spējām noskaidrot faktus. Iespējams, pēc kāda laika saimniece par  jauno iemītnieku tur, tajā tālajā barošanās laukā, zinās vairāk kā pati jaunā iemītniece.

Saimnieces gotiņai, no kuras viņa tikai ņem un ņem – gan mantu, gan enerģiju, gan vēl uzmanību pamanās pieprasīt, noteikti nevar būt sava gaume. Ja tāda kādreiz bija, tā ir jālikvidē. Tagad saimniece zinās labāk – sākot no kopīgās dzīvesvietas grīdas izvēles līdz pat jaunās mašīnas modelim, lai gan pati labi ja atšķirs koka grīdu no parasta māla vai Ladu no Audi… Viņa tāpat zinās labāk, sevišķi pēc apspriešanās pie kafijas tases ar citām saimniecēm. Un tāpat arī nebūs kopīgi radītu brīvā laika plānu – būs tikai tas, ko līdz smalkākajai detaļai saplānos saimniece.

Citas sievietes? Nē, pat ne mūķenes. Pat Jaunavas Marijas vārdu vīrietim ir aizliegts paust. Turklāt tie jociņi par citām sievietēm un tikai joka rezultātā izteiktiem apciemojumu u. tml. faktiem jau sen ir nolīdzināti – ar „zemestrīces puķu podā” palīdzību, kas izpaudies pāris dienu garā skandālā. Tāpat nežēlīgi var tikt sodīti komentāri par citu izskatu, stāsti no paziņu dzirdētā… Un vispār – uz pasaules tagad ir tikai viena sieviete (un arī tikai viens cilvēks), kuram jābūt sava lopa galvā – tā ir viņa.

Vai raksts ieintriģēja? Gaidīsim turpinājumu!

Raksta autore: Iveta Kramiņa

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!