Pirmo reizi Rīgā!

Dzīvnieku festivāls – izstāde DZĪVĀ PLANĒTA

16. un 17.martā Skonto hallē

no plkst. 10.00 līdz 17.00

Šā gada 16. un 17.martā pirmo reizi tiek rīkots starptautisks dzīvnieku festivāls – izstāde DZĪVĀ PLANĒTA, kas ir vēl nebijis notikums Latvijas dzīvnieku mīļotāju aprindās.

Skonto halles apmeklētājus priecēs divas starptautiskas izstādes ar vairāk kā 500 kaķiem un 1000 suņiem, kas izcīnīs „Rīgas mēra kausu 2013”.

Bērnu īpaši iemīļotie poniji, degunlācītis, Āfrikas pundureži, susuri un festivāla neparastie viesi no ‘’Rakšiem’’– lamas un alpakas.

Īpašs ‘’putnu dārzs’’ ar kingiem, pāvbaložiem, jakobīniem, bentamām, sultāniem, štrāseriem, lūšbaložiem, sprogspalvas baložiem, zīda vistām, sultāniem, sebraits pundur kohinhiniem, paduāniem un sudraba fazāniem un pingvīnpīlēm, īpaši izcelsies eksotiskie papagaiļi.

Mazo grauzēju kolekcija – kāmīši, žurciņas un smilšu peles,

Jūras cūciņas, Amerikas feretri, Vīnes zilais trusis, truši un pundurtruši un eksotiski kukaiņi.

Pirmo reizi jūras un saldūdens akvāriji.

„Lauku sēta” ar kazām, aitām, mini cūciņām un mazo bullīti.

Festivālu – izstādi DZĪVĀ PLANĒTA organizē Skonto halles komanda, Latvijas kaķu mīļotāju asociācija „Mooncat” un Latvijas Kinoloģisko Biedrību Asociācija, tajā piedalīsies viesi no Polijas, Krievijas, Somijas, Beļģijas, Vācijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas.

Organizatori ir parūpējušies, lai festivāls būtu interesants cilvēkiem ar dažādiem uzskatiem un gaumi. Būs virkne konkursu, ganu suņu šovs, suņu modes skate, dejas ar suņiem un suņu čempionu noskaidrošana, varēs aplūkot suņkopības vēstures izstādes materiālus un vērot netradicionālās suņu apmācības paraugdemonstrējumus.

Kaķu mīļotāji tiks aicināti turēt īkšķus par saviem favorītiem konkursā kaķiem „Best of best”, vērot Burmas un Bengālijas kaķu paraugdemonstrējumu ringus un iepazīties tuvāk ar visretāko kaķu šķirņu pārstāvjiem.

Profesionālu speciālistu semināros varēs iegūt vērtīgus padomus par dzīvnieku kopšanu un uzturēšanu,

Improvizētā kinozālē noskatīties dažādus joku sižetus par dzīvniekiem.

Jautri pārsteigumi būs sarūpēti cirka mākslinieku šovos, darbosies bezmaksas brīnumkaruselis bērniem.

Festivāls – izstāde DZĪVĀ PLANĒTA ir jauns projekts, kuru Skonto hallē paredzēts attīstīt arī turpmāk, paplašinot sadarbības partneru loku un padarot to par grandiozāko, skaistāko un gaidītāko gada notikumu dzīvnieku mīļotāju pasaulē.

SIA ‘’Halle lv’’

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!