Virtuālās attiecības

– Kāds izskaties?

– Gara auguma, tumšiem matiem, saka, ka izskatos pēc Džonija Depa

– Tad randiņš? Rīt sešos pie kafejnīcas?

– Ok.

 

Un reklāmas rullītis beidzas ar skatu, ka izskatīgs vīrietis stāv ar puķēm rokās pie superīga auto, taču meitene neatnāk.

Visi, protams, jau zinām „ēnas” pusi – nekad nevar zināt, kas ir otrā pusē, bet ir patiešām tādi gadījumi, kad cilvēki satiekas, iepatīkas un pat paliek kopā. Pētījumi vēsta, ka katrs astotais pāris ir iepazinies internetā un puse no tiem pat apprecējušies.

Pluss ir tas, ka internetā ir vieglāk komunicēt, var kārtīgi apdomāt atbildi. Ja ikdienā sanāk pateikt to, ko nevajadzētu, tad virtuāli tā gadās retāk.

 

Kur un kā iepazīties?

Dažādi čati pieejami gandrīz visos populārākajos portālos – draugiem.lv, inbox.lv, tvnet.lv, one.lv. Var uz labu laimi meklēt kontaktus skype. Īpaši populāra pēdējā laikā kļuvusi vietne otrapuse.lv.

Svarīgi ir būt patiesam, jo, iepazīstoties internetā, pirmais iespaids rodas sarunas laikā un neviens neredz, kā otrs izskatās, kas ir izdevīgi un reizē arī ne, jo ir iespēja pierādīt otram, ka esi interesanta personība, no otras puses, virtuāli nevar vienmēr būs simtprocentīgi drošs par otra cilvēka attieksmi – viņš smejas, vai varbūt ir aizvainots…

 

Pēdējais, ko vajadzētu, ir uzskatīt iepazīšanos internetā par pēdējo variantu.

Nenovērtē sevi par zemu. Iepazīšanās internetā var būt alternatīva, ja regulāri atrodies sieviešu kolektīvā. Galvenais ir saprast, ko vēlies un sagaidi. Vienīgi nebrīnies, ja kāda sarakste sāksies ar: “Vai tas esi Tu, mans sapņu princi? :*” J

Ir gadījumi, kad sarakstes mēdz ilgt mēnešiem, pat gadiem, līdz ar otru cilvēku sanākt sastapties aci pret aci. Varbūt Tu savu īsto satiksi nevis kāda čata “istabā”, bet gan interneta kafejnīcā, tāpēc… Uzdrīksties!

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!