STOPkadrs viesis Intars Busulis

Kā izrādās, Intars Busulis ar kino ir uz TU, mēdz doties uz kinoteātri un mājās aizrāvies, un cenšas nepalaist garām nevienu „Lost” („Pazudušie”) sēriju.


 Intars kā vienu no savām mīļākajām filmām min vēsturisko drāmu „300: Termopilu kauja”, kriminālo sāgu „Krusttēvs”, zinātniskās fantastikas filmu „Avatars”, bet precīzi savas mīļākās filmas nosaukt nevar, jo tās ir vairākas. Uzskata, ka viņa mīļākās filmas ir visas tās filmas, kuras ir interese noskatīties ne vienu reizi vien, kā piemēram filma Titāniks.
Runājot par Sapņu kokteiļu nedēļas filmu, Franka Oza 1986.gadā režisēto filmu „Mazais šausmu veikaliņš” (rokmūzikls), Intars min tikai labus vārdus, laba mūzika, lai gan atzīmē, ka tomēr nav filmu mūziklu piekritējs.
Uz jautājumu, vai Intars nekad nav vēlējies kļūt par aktieri, Intars atzīst, ka ir bijusi neliela pieredze filmējoties filmā, debija kino filmā „Sapņu komanda” viesnīcas īpašnieces brāļa lomā. Filmu uz ekrāniem varēs redzēt jau šī gada beigās.

Intars no sev mīļākajiem aktierim min Džoniju Depu, Bredu Pitu, Andželīnu Džoliju, bet kā labāko režisoru min Tarantino.
Ja mūzika ir laba var klausīties jebko, ar filmām ir tāpat, ja ir laba filma var skatīties jebkuru filmu, tā I.Busulis.

TV&Radio kinoraidījums STOPkadrs radio Capital FM ēterā svētdienās plkst.11:00 un otrdienās plkst. 19:00 vakarā. Raidījuma TV versija – telekanālā PRO100 TV katru trešdienu plkst. 22:30 ar atkārtojumu svētdienās plkst. 20:30

https://www.facebook.com/STOPkadrs

Treileris “Little Shop of Horror”

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!