VARAM aicina pieteikties uzņēmējdarbības veicināšanas semināriem Zemgalē

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) 2015. gada oktobrī un novembrī aicina piedalīties apmācības programmas „Zināšanu eņģeļu” seminārā par uzņēmējdarbības veicināšanu, kas notiks Jelgavā, Jēkabpilī un Bauskā*.

Plānotie semināri:

8. oktobrī un 5. novembrī – Jelgavā;
9. oktobrī un 6. novembrī – Jēkabpilī;
15. oktobrī un 12. novembrī – Bauskā.

Pasākumu ir aicināti piedalīties Zemgales plānošanas reģiona, pašvaldību, nevalstisko organizāciju darbinieki, profesionālo izglītības iestāžu un augstskolu mācībspēki, kā arī vecāko kursu audzēkņi.

Semināriem var pieteikties šeit:

Jelgavā – http://ej.uz/ZE_seminars_Jelgava;
Jēkabpilī – http://ej.uz/ZE_seminars_Jekabpils;
Bauskā – http://ej.uz/ZE_seminars_Bauska;

Apmācību programmā plānotas lekcijas, labās prakses piemēri, radošās domāšanas metodes, simulāciju spēles, praktiski darbi komandās, komandu darbu prezentācijas un diskusijas.

Sagaidām, ka pēc semināra to dalībnieki spēs patstāvīgi sniegt konsultatīvu atbalstu par konkurētspējīgas uzņēmējdarbības izveides un attīstības pamatprincipiem, kā arī jaunu biznesa modeļu formām idejas komercializēšanai. Tāpat paredzams, ka pasākuma dalībnieki būs guvuši informāciju par radošas domāšanas metodēm biznesa idejas pilnveidei, investīciju piesaistes un inovācijas atbalsta instrumentiem.

Papildus jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Edgaru Sprukstu: tālr. 66016768, e-pasts [email protected]

Seminārs ilgs divas dienas. Lai pilnvērtīgāk un efektīvāk apgūtu zināšanas un saņemtu apliecinājumu par apmācību semināru noklausīšanos, pasākums ir jāapmeklē abas dienas.

Laura Jansone
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Sabiedrisko attiecību nodaļa

*Apmācību tiek finansētas ar Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” (turpmāk – projekta) ietvaros. Šī projekta mērķis ir stiprināt Latvijas pašvaldību un reģionu kapacitāti un sniegt atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumos. Projekta īstenotājs ir VARAM sadarbībā ar Latgales, Vidzemes, Rīgas, Zemgales un Kurzemes plānošanas reģioniem. Projekta partneri Norvēģijā – Norvēģijas Pašvaldību un reģionālās attīstības ministrija, Oppland reģionālā līmeņa pašvaldība un Aust-Agder reģionālā līmeņa pašvaldība. Kopējās projekta izmaksas – 1 172 029 EUR.

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!