Iznācis Signes Nuķes un Artūra Mitenberga dziesmas “Nesaki Nē” Videoklips!

Šis gads visnotaļ radoši ir iesācies Artūram Mitenbergam un Signei Nuķei. 2. janvārī dienasgaismu ieraudzījis abu mūziķu kopdarba -“Nesaki Nē” videoklips. Dziesma, tapusi studijā pie Dj Dween, dziesmas temats – divu cilvēku attiecības.

Klips galvenokārt ticis filmēts Rīgā. Tiesa klipā ir ietvertas arī vairākas Siguldas skaistākās vietās, tādas kā, Siguldas svētku laukums, Paradīzes kalns kā arī Siguldas pilsdrupas un, protams, Siguldas centrs pie Laimas pulksteņa. Video filmējis un montējis talantīgais dobelnieks Ivo Buģis. Citus viņa darbus variet apskatīt šeit: www.youtube.com/user/ivobgHD

Klipā tiek parādītas dažādas iespējas un vietas, kā pavadīt laiku ar savu mīļoto cilvēku. Kā saka Signe Nuķe “Galvenā vēsts, ko mēs kā mūziķi gribējām skatītājiem, klausītājiem pateikt ir tas, ka nevajag baidīties un šaubīties vajag vairāk uzdrīkstēties un rīkoties tādējādi nepalaist savu lielāko dzīves iespēju garām!”

Šis ir viņu pirmais kopīgais muzikālais darbs drīzumā ir ieplānoti vēl vairāki interesanti kopdarbi – tāpēc acis un ausis vaļā.

Sekojam līdzi!
Foto: Personīgais arhīvs
Rakstu sagatavoja: Mārtiņš D


 

Kā Tev patīk?

Un kā Tu pavadi / pavadītu laiku ar mīļoto cilvēku?

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!