On My Way jauns radio singls par klauniem

Jelgavnieku grupa «On My Way» klausītājiem piedāvā savu jaunāko veikumu ar nosaukumu «Par klauniem». Mūziķi uzskata, ka jebkurš mākslinieks uz skatuves līdzinās klaunam – ar dziļākām izjūtām, ko skatītājiem visbiežāk uzzināt nav lemts.
«Šī dziesma ir kā stāsts par jaunu mākslinieku, viņa ceļu ejot pretī saviem sapņiem un mērķiem, zinot, cik patiesībā šis sapnis var būt grūts. Klauns, manuprāt, ir ļoti spilgts apzīmējums skatuves māksliniekam. Uzkāpjot uz skatuves prožektoru gaismā, viņš ir krāsains, smaidīgs, jautrs un visiem viņš patīk, taču zem šī uzzīmētā smaida un košās ārienes nereti slēpjas kāds dzīves noguris un varbūt pat nelaimīgs cilvēks,»
dziesmas ideju stāsta grupas līderis Gatis Mūrnieks
Dziesmas «Par klauniem» vārdu un mūzikas autors ir grupas solists G.Mūrnieks. Dziesma ierakstīta Tukumā, skaņu ierakstu studijā «Skaņu ateljē», producents – «On My Way» un Kristaps ‘Stafs’ Andiņš.
Jāpiebilst, ka šogad, piedaloties Studentu folkfestivālā, grupa saņēma skatuves «Kilovats» žūrijas simpātijas balvu, bet pēc uzvaras konkursā «Iznāc gaismā» tā ieguva tiesības uzstāties Studentu dienu noslēguma koncertā kopā ar tādām latviešu grupām kā «Tumsa», «Gain Fast», «Autobuss debesīs» un «Otra puse».
Grupas debijas singls «Tāpat vien» tika izdots maijā.

Foto: publicitātes

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!