VALPURĢU Nakts KARNEVĀLS, 30. aprīlī.

Cienītās Dāmas un Godātie Kungi !

Aicinām jūs uz gadskārtējo Pavasara VALPURĢU Nakts KARNEVĀLU, 30. aprīlī ( otrdien ), JO NĀKAMĀ DIENA IR OFICIĀLA BRĪVDIENA !!! Norises vieta – Latvijas 1.Rokkafejnīcā REITERNA NAMĀ, 2.stāvā, Vecrīgā, Mārstaļu ielā 2/4 (http://www.rockcafe.lv).

Pēc seno ķeltu tradīcijām, aprīļa mēneša pēdējā dienā, pieņemts veikt auglības un dabas atdzimšanas veicināšanai veltītus rituālus, dejojot un dziedot ap ugunskuru. Mēs katru gadu pulcējamies kādā no viesmīlīgajiem Rīgas klubiem, lai šo vakaru atzīmētu mūsdienīgās mūzikas skaņu un deju ritmos, pārģērbjoties par to, kas mēs savā būtībā esam vai gribētu būt ārpus ikdienišķās esības robežām. Tādā veidā, katrs sevī atbrīvojot savu radošo enerģiju un garu, ar to veicinot auglību un dvēseles atdzimšanu.

Rīgā, jau kopš 2007. gada 30.aprīļa, Radošās apvienības BLACK MASQUERADE(http://www.b-masquerade.lv) rīkotā karnevāla koncerta, šis datums ir kļuvis par katra gada tradīciju Tumšās kultūras pārstāvju pulcēšanās iemeslu, pošoties ne ikdienišķos tērpos un maskās, lai dotos uz kādu no Rīgas alternatīvās mūzikas klubiem, kur par godu šim notikumam tiek pulcētas vienas no populārākajām Baltijas valstu gotiskā roka grupām.

Šogad, mūsu tikšanos pagodinās pašmāju leģendārā Gothic rock apvienība no Kurzemes ārēm, grupa COLDFLAME (http://www.draugiem.lv/2593/), ko, iesākot koncertu, iesildīs, šī gada martā, LTV7 muzikālajā konkursā TROKSNIS4 debitējusī gotiskā rock grupa OCEANPATH (http://www.draugiem.lv/oceanpath ), kuras sastāvā ir gan leģendārā multimākslinieka Artūra Bērziņa gotiskā kulta industriālā projekta DIADEMA – KORONAR soliste, kā arī bijušais simfoniskā metāla grupas NIGHTTALES soloģitārists. OCEANPATH solās būt košāki, daudz ekspresīvāki, kā tas bija redzams TV raidījumā, kā arī visiem klātesošajiem būšot kāds patīkams pārsteigums, tādēļ nenokavējiet koncerta sākumu.

Koncerta turpinājumā, leģendārā kaimiņvalsts Igaunijas DEATHBEAT stila mūzikas grupa FORGOTTEN SUNRISE (http://www.forgottensunrise.com ) no Tallinas, kas 90’to gadu sākumā ir cēlusies no Doom metal žanra, un ap 21.gadsimta miju pārtapusi par industriālās un elektroniskās mūzikas žanra līdzgaitnieci, vairākkārt viesojoties arī uz Latvijas Underground stilu mūzikas pasākumu skatuvēm. Pirmo reiz Latvijā šī grupa uzstājās 2003.gada novembrī – kluba DEPO tumšās mūzikas pasākumā Discothéque Necronomicon Wave Party. Pēc tam, gandrīz katru gadu, uzstājās kādā, no Rīgā rīkotajiem, tumšās mūzikas pasākumiem. Pēdējo reizi Rīgā, uz skatuves viņus varēja redzēt un dzirdēt 2010.gada novembrī, Norvēģu industriālās mūzikas projekta MORTIIS un ASV grupas COMBICHRIST koncerttūres ietvaros, klubā „MELNĀ PIEKTIDENA „

Kā pēdējie, šī koncerta „nagla”, būs pašmāju enerģiskā, nu jau plaši pazīstamā un daudzsološā industriālā metāla apvienība DARK NEXUS ( http://www.darknexus.lv ), kas, iespējams, mūs priecēs, ar kādu vērienīgu skatuves šovu. Šai mūzikas apvienībai 13.maijā apritēs 2 gadi, kopš pirmās uzstāšanās reizes, klubā At NICE PLACE. Zīmīgi ir tas, ka toreiz viņiem bija tas gods uzstāties PAVASARA NAKTS KARNEVĀLĀ, kopā ar Kurzemes gotiskā rock grupu COLDFLAME, kas kopš tā laika Rīgā nav uzstājušies.

Video no iepriekšējās DARK NEXUS uzstāšanās Latvijas 1.Rokkafejnīcā :

http://www.youtube.com/watch?v=aiXw8eKMU…

Pēc koncerta, paredzēta pasākuma apmeklētāju labāko tērpu apbalvošana, kur no apmeklētāju vidus, iepriekš izraudzītie un par to informētie apmeklētāji, tiek aicināti kāpt uz skatuves. Pārējiem pasākuma apmeklētājiem pie skatuves ar skaļām ovācijām un aplausiem ir jāvērtē katru uz skatuves apbalvojamo, kam pēc pārējo paustās atzinības skaļuma un jaudas tiek noteikts balvu sadalījums. Balvas no Mūzikas veikala RANDOMS. Karnevāla tērpu tēma: gotisks, viduslaiki, raganas, burvji, fantāziju pasaule.

Pēc dzīvo grupu koncerta un labāko tērpu apbalvošanas, Igauņu grupas vokālists ar skatuves vārdu FOR-GOT-TEN ieņems skatuves Dīdžeja pozīcijas ar grupas perkusionista RAGNAR atbalstu, vadot karnevāla viesus ritmiskās un galvu reibinošās dejās.

IEEJA no ASTOŅIEM vakarā KARNEVĀLA  TĒRPOS 4 LATI, BEZ TĒRPA  5 LATI. 

Koncerta sākums DEVIŅOS VAKARĀ ! 

Biedru apmeklējuma kartes ar ieeju karnevāla tērpos, varēs iegādāties iepriekšpārdošanā pie šī koncerta dalības grupām par 3Ls. JA ar šo dalības karti, IERODAS BEZ KARNEVĀLA TĒRPA, lai dabūtu ieejas aproci, kluba kasē jāiegādājas vēl 2Ls ieejas biļeti.

Pasākumu Rīko: Radošā apvienība BLACK MASQUERADE sadarbībā ar SIA “EKO PASTAIGA”. Informatīvais atbalsts: easyget.lv , ankh.lv un radio NABA .

Tiekamies „ROĶENĒ” – 30. aprīlī VALPURĢU Nakts KARNEVĀLĀ !

Vairāk par pasākumu: http://www.draugiem.lv/ev/18421601/

 

Radošā apvienība BLACK MASQUERADE

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!