Austras dienas 2011

Tuvojas pavasaris un drīz dzirdēsim ne tikai putnu priecīgās dziesmas, bet arī mūsu pašu daiļradi plaukstam. Šajā nedēļas nogalē Rīgā notiks ikgadējās Austras dienas. Tie ir ne tikai svētki par godu Austras Pumpures vārda dienai, bet arī “mazs folkfestivāls”, kurā piedalās gan tautā atzīti dziedoņi, piemēram, Arnis Miltiņš, Uldis Kākulis, Ziedonis Sutiņš, gan mūzikas piekritēji un interesenti. Austras dienas ir kļuvušas par tradīciju, kas aizsākta pirms apmēram 30 gadiem Anglikāņu baznīcā.
Šogad svētki sastāvēs no 3 koncertiem. Sestdien (05.03.2011.) plkst. 14.00 skanēs programma bērniem un viņu vecākiem „Mīļdziesmiņas”, bet tās pašas dienas vakarā, plkst. 18.00, visi tiek laipni gaidīti Saules muzejā, Kungu ielā 1, uz „Vakara folkkoncertu”, kurā tiks dziedātas Imanta Kalniņa, Austrasbērnu un citu autoru sacerētas dziesmas. Toties svētdien (06.03.2011.) plkst. 14.00 Saules muzejā būs koncerts-sadziedāšanās „Mana tautasdziesma”, kuras ietvaros ar savu dziesmu varēs dalīties arī katrs apmeklētājs.
Šis pasākums ir pierādījums tam, ka latviešiem ir bagāta daiļrade, kuru mēs izdziedam, izdzīvojam un piekopjam vēl nākamajām paaudzēm.

Programma

AUSTRAS DIENAS 2011
Anglikāņu baznīcā 5. martā
Plkst.14.00 MĪĻDZIESMIŅAS
koncerts bērniem un viņu vecākiem
Plkst. 18.00 VAKARA FOLKKONCERTS

Saules muzejā 6. martā
Plkst. 14.00 MANA TAUTASDZIESMA

Koncertos piedalās Austra Pumpure, Austrasbērni un viesi
Biļešu iepriekšpārdošana «Biļešu paradīzes» kasēs.
Ieeja Ls 2.00 – Ls 3.00, pirms koncertiem dārgāk!

Irēna Skārda

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!