Meitenes, kuras piešķir garšu tavai atpūtai

Agate Āboliņa izveidojusi “Rokstāra atpūtas garšu” ar cūkgaļas šašliku, parmezāna sieru, čili un ananāsu. Meitene, kura nespēj iedomāties savu dzīvi bez gaļas, jaunajā kombinācijā apvienojusi lietas, kas vislabāk pašai garšo. Savukārt nosaukums radies, jo gan pašai, gan daudziem paziņām ļoti patīk klausīties rokmūziku.

Par sajūtām konkursa dēļ Agate saka: “Esmu staigājoša reklāma.” Ieejot veikalos, vienmēr gribas paskatīties uz čipsu paciņām, uz kurām ir viņas vārds un attēls. Ikdienā Agate ir spontāna personība, izbaudot dzīves “asumiņus.” Būdama pilsētas meitene, viņa izjūt vajadzību pēc pūļa. Cilvēki un dažādi sīkumi viņu dara laimīgu, bet nogurums, kad nav spēka aktīvi rīkoties, rada nomāktību. Viņa labprāt apceļotu pasauli. Savukārt, ja zinātu, ka dzīvo pēdējo dienu, Agate notriektu visu savu naudu un izbaudītu ik brīdi.

Savukārt “Cēzara atpūtas garšas” radītāja ir Līva Anderšmite, kura 6. jūnijā piedzīvojusi savas dzīves skaistāko notikumu – apprecējusies! Viņas mīļotais ļoti labi gatavo, ļaujot Līvai izbaudīt dažādus sautējumus un asas garšas. Ādažu čipsu konkursā Līva startējusi ar kombināciju, ko veido parmezāna siers, ķiploki un paprika. Tās nosaukums radies brīdī, kad ļoti iekārojies nobaudīt Cēzara salātus. “Ir grūti aprakstīt sajūtas, kad veikalā kāds nopērk manis radīto garšu,” teic Līva.

Viņa ir tūrisma speciāliste Cēsu tūrisma attīstības un informācijas centrā, tādēļ loģiski, ka ļoti mīl gan iespēju izbaudīt Latvijas laukus, gan arī slēpošanu un volejbolu. Runājot par nākotnes plāniem, Līva labprāt iemācītos spēlēt bungas un aizceļotu uz Bora Bora salu. Viņa piedalās vēlēšanās, jo patīk, kad pasē iespiež zīmodziņu. Un, ja būtu iespēja kļūt par jebkuru dzīvnieku, tad pārvērstos par putnu, lai izbaudītu brīnišķīgo lidojuma sajūtu.

Vēl līdz 16. jūnijam tu vari balsot par savu mīļāko garšu šeit: http://atputai.cipsi.lv/final/new/, lai saņemtu vienu no 460 balvām. Un, ja veiksme tev uzsmaidīs, atceries par abām meitenēm, kuras padarījušas šīs vasaras atpūtu garšīgāku!

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!