A law to love Jude Law

Džūda Lovs  ir dzimis 29. decembrī 1972. gadā. Viņš  ir britu kino aktieris, dzimis skolotāju ģimenē, Londonā. Džūda Lovs līdz pat četrpadsmit gadiem regulāri apmeklēja skolu, bet pēc tam huligānisma dēļ viņu nācās pārcelt uz privātskolu. Aktiera vecāki ļoti mīlēja teātri, tāpēc jau no mazotnes mazais Džūda tika mudināts doties uz skatuves. Tā viņš jau sešu gadu vecumā spēlēja savu pirmo lomu  bērnu teātra izrādē un divpadsmit gadu vecumā kļuva par teātra trupas dalībnieku. Televīzijā Džūda pirmo reizi parādījās 1986. gadā. Tas bija kāds mazs skečs jauniešu raidījumā ”Kabatas nauda”. 17 gadu vecumā viņš pievērsās pilnībā savai aktiera karjerai un jau 1991. gadā filmējās epizodiskās lomās seriālā ”Šerloks Holms”.

Džūda Lovs nolēma ‘pastaigāties’ arī pa Holivudas slavas aleju. Tur viņš piedzīvoja savu lielāko veiksmi – lomu filmā ”Talantīgais misters Riplijs”  (The Talented Mr. Ripley). Ne tikai Mistera Riplija talants tika atzinīgi novērtēts, bet arī Lova talants. Par šo lomu viņš tika nominēts vairākām prestižām kino balvām – gan Oskaram, gan Zelta Globusam. Tā aktieris ļoti veiksmīgi turpināja savu filmēšanos kino.

2004. gadā, pēc nelielas pauzes, aktieris sāka darbu 6 filmās. Divās filmās viņam bija epizodiskas lomas, tomēr galveno lomu viņš saņēma filmā ”Debesu kapteinis un rītdienas pasaule” (Sky Captain and the World Tomorrow).

Tajā pašā gadā žurnālā ”People” atzina Džūda Lovu par pašu seksīgāko vīrieti un lielākā daļa sieviešu šo titulu noteikti necentīsies apstrīdēt…

 

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!