Apakšbikšu revolūcija

Mūsdienās tik ļoti ierastās īsās, apspīlētās apakšbikses nav nemaz ar tik senu vēsturi. Pirmais modelis parādījās 1935. gada 19. janvārī un bija domāts vīriešiem. ASV kompānija Cooper Inc. bija pirmā, kas laida apgrozībā īsās apakšbikses, kuras sāka pārdot Čikāgā. Modeļa nosaukums bija Žokejs (Jockey). Kompānijas Cooper Inc. dibinātājs bija Semjuels Kūpers (Samuel Cooper) 1876. gadā, bet Žokeja dizaina autors bija Artūrs Kneiblers (Arthur Kneibler). Apakšbiksēm bija Y-veida piegriezums.
Jaunās apakšbikses pavisam ātri kļuva populāras un triju mēnešu laikā tās tika pārdotas vairāk nekā 30 000 eksemplāros. 1938. gadā biksītes tika eksportētas uz Lielbritāniju, un tur ik nedēļu pārdeva aptuveni 3000 pārus. Tikai 1982. gadā pasaule tika iepazīstināta ar Žokejs viņai (Jockey For Her) līniju, kas bija intīmā apakšveļa sievietēm.
Šobrīd kompānija ir pazīstama ar nosaukumu Jockey Internationl Inc. un piedāvā savu preci 120 valstīs. Tiek ražota vairāk nekā 2000 dažādu stilu apakšveļa gan sievietēm, gan vīriešiem.

Raksta autors: Ieva

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!