Čempions bende

Bernards Hopkins ( Bernard Hopkins ), amerikāņu bokseris, pašreizējais pasaules light heavyweight čempions (bokseris līdz 79kg), pazīstams arī kā The Executioner (bende) šodien svin savu četrdesmit septīto jubileju.

Dzimis 1965. gadā Filadelfijā, ASV. Bernards savas dzīves jaunības gadus iesāka noziedzīgajā pasaulē, tika sadurts trīs reizes. 17 gadu vecumā viņu notiesāja uz 18 gadiem, pēc 5 gadiem Hopkinu atbrīvoja. Cietumā viņš piedzīvoja nežēlīgo ieslodzījuma dzīvi, bet arī atklāja savu kaislību uz boksu. Viņš nolēma izmantot boksu kā aizbēgšānu no savas iepriekšējās dzīves.

Hopkins nekavējoties pievienojās profesionālajā boksā light heayweight kategorijā. Zaudēdams savā debijas cīņā 1988. gadā, pēc 16 mēnešu atpūtas, viņš atsāka savas karjeras veidošanos middleweight divīzijā ( līdz 72kg). Uzvarot jau savā pirmajā cīņā šajā svara kategorijā, Bernards saprata, ka viņš ir spējīgs sasniegt savus uzstāītos mērķus ar smagu darbu, kas atmaksājās ar panākumiem.

No 1990. gada līdz 1992. gadam Hopkins ieguva 21 uzvaru, nezaudējot ne reizi. 16 no šīm cīņām beidzās ar knokautu, 12 no šīm uzvarām pienāca jau pirmajā kārtā. Savas uzvaras turpinājumu viņš beidza, kad Bernards zaudēja Rojam Džounsam (Roy Jones) 1993. gadā sastopoties pirmo reizi, bet viņš nepadevās!

Visā savā karjeras laikā Hopkins ir piedalījies 61 cīņā, no kurām 52 ir uzvarējis ar 32 knokautiem, protams, bez zaudējumiem neiztikt, bet tie ir bijuši tikai 5, kas ir izcils sasniegums un pierāda to, ka Bernards ir cienīgs pretinieks.

Viņš ir kļuvis par vecāko bokseri, kurš jebkad ir izcīnijis pasaules titulu, kad 46 gadu vecumā viņs sakāvā Žanu Paskālu (Jean Pascal ) 2011. gada 21. maijā iegūstot pasaules čempiona titulu savā svara divīzijā ( light heavyweight ).

Bernards ir arī bijušais pasaules čempions middleweight divīzijā, ir aizsargājis savu titulu rekordlielā cīņu skaitā ar 20 uzvarām. Viņs ir uzskatāms par vienu no visu laiku labākajiem middleweight čempioniem.

Raksta autors: Garlībs, attēls: cliff1066™

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!