Divi metri talantīga bundzinieka

Šodien starp jubilāriem ierindojas arī grupas Linkin Park bundzinieks Roberts Gregorijs Burdons (Robert Gregory Bourdon). Robs dzimis 1979.gada 20.janvārī Kalabasā, Kalifornijā. Viņš ir jaunākais grupas dalībnieks, taču ir pats garākais – 1m 93cm.

Robs jau kopš bērnības spēlē bungas, un tas ir pateicoties grupai Aerosmith, precīzāk grupas bundziniekam Džojam Krāmeram (Joey Kramer), kurš bija pazīstams ar Roba mammu. Šī priekšrocība zēnam atļāva bieži vien nonākt Aerosmith aizskatuvē, kas viņu vēl vairāk iedrošināja pašam uzsākt muzikālās gaitas. Jau 6.klasē Roberts kļuva par savas pirmās grupas “No Clue” bundzinieku.

Vēlāk Robs satika savu tagadējo grupas biedru Bredu Delsonu (Brad Dalson), viņi spēlēja kopā grupā “Relative Degree”, taču, sasniedzot savu mērķi- uzstāties izpārdotā koncertā- grupa izjuka. 1996.gadā kopā sanākot ņūmetāla un alternatīvā metāla entuziastiem, tika izveidota grupa “Linkin Park”, kas veiksmīgi turpina darboties vēl šodien. Kopā ar Robu šajā grupā vēl muzicē Deivs Ferels (basģitāra), Džo Hans (miksēšana), Maiks Šonda (ritma ģitāra, vokāls, taustiņinstrumenti), Breds Delsons (vadošā ģitāra) un 1999.gadā pievienojošais vokālists Česters Beningtons.

Ja kādreiz nonāksi Linkin Park  koncertā, pavēro, kādus apavus nēsā Robs. Lai labāk sajustu bungu pedāli viņš izvēlas firmas Puma apavus, kur ir ērti un ļauj labāk visu kontrolēt…  Kā katram no mums arī Robam ir mīļākās dziesmas – In the End un The Little Things Give You Away, kuras viņš labprāt atkārtoti spēlē. Robertam patīk spēlēt arī klavieres, taču hobija līmenī. Varbūt kādreiz redzēsim Robu arī kā taustiņinstrumentālistu. Vēlēsim radošumu un veiksmi arī turpmāk, gan šīs dienas gaviļniekam Robam, gan pārējiem ņūmetāla puišiem no grupas Linkin Park.

Raksta autos: Madara Ādamsone, foto: exquisitur

You may also like...

1 Response

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!