Eštons Kačers

Šodien dzimšanas diena ir Kristoferam Eštonam Kačeram (Christopher Ashton Kutcher; dzimis 1978. gada 7. februārī). Viņš ir amerikāņu aktieris, producents, bijušais modelis un komiķis.

Eštons dzimis vietā ar nosaukumu Cedar Rapids, Aijovas štatā ASV. Viņa vecāki Lerijs un Diāna Kačeri bija strādnieki rūpnīcā. Eštonam ir arī dvīņu brālis Maikls, kuram diemžēl ir cerebrālā trieka, kā arī vecāka māsa Tauša. Eštona pusaudža gadi nebija no vieglākajiem – 13 gados viņa dvīņu brālim, saasinoties veselības stāvoklim, vajadzēja veikt sirds transplantāciju. Tā visa rezultātā Eštons pat mēģināja izdarīt pašnāvību, mēģinot nolekt no slimnīcas jumta, taču tēvs viņu atrunāja.

16 gados Eštonu skāra nākamais trieciens, kad viņa vecāki izšķīrās. Tas viss iespaidoja viņa raksturu – viņš nemitīgi ballējās, cenšoties aizmirst par dzīves problēmām. Vidusskolas izlaiduma gadā viņš mēģināja nozagt naudu no vidusskolas telpām taču tika arestēts, piespriežot 180 stundas sabiedriskos darbus.

1996. gadā iestājoties Aijovas universitātē, Eštons izvēlējās studēt bioķīmiju – ar nolūku atrast zāles, kas palīdzētu viņa brālim.  Viņa karjera gan attīstījās citā virzienā, kad talantu aģents viņu pamanīja vietējā modeļu šovā. Viņš sāka strādāt par modeli pie tādiem zīmoliem kā Calvin Klein, kā arī Abercrombie & Fitch apģērbu katalogam.

1998. gadā Eštons tika pie pirmās nopietnās kino lomas komēdijseriālā „Tas 70. gadu šovs” (That ’70s Show) ar nu jau zināmāko aktrisi Milu Kunisu. Pēc tam sekoja vairākas īsas lomas dažādās filmās. Viņa pirmā galvenā aktiera loma bija filmā „Vecīt, kur mans autiņš?”. Lai gan kritika nolika šo filmu līdz ar zemi, skatītājiem tā tīri labi patika – viņš pat iekļuva žurnāla People 50 gada skaistāko cilvēku topā.

2003. gadā Eštons uzsāka arī producenta dabu MTV šovam Punk’d, izjokot dažādas Holivudas slavenības, kā arī izveidoja šovu „Skaistule un jefiņš” (The Beauty and the Geek). 2004. Eštons producēja pats savu filmu „Tauriņa efekts”, kas no skatītāju vidus tika itin labi novērtēta.

2005. gadā Eštons, par spīti 15 gadu starpībai, sāka satikties ar pazīstamo amerikāņu aktrisi Demiju Mūru, turklāt spēja pat nodibināt draudzīgas attiecības ar Demijas bijušo vīru Brūsu Vilisu. Diemžēl 2011. gadā Eštons un Demija izšķīrās.

Papildus aktiera darbam, Eštons arī ir investors divos Losandželosas restorānos, kā arī kādas telekompānijas radošais direktors, kas mēdz vēl joprojām piestrādāt par modeli. 2009. gadā viņš kļuva par pirmo cilvēku vēsturē, kurš ieguvis 1 milj. sekotāju sociālajā portālā Twitter.

Raivis Kalniņš, foto david_shankbone, Josh Jensen

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!