Gadu mijas ‘odziņa’ – Toms Hamiltons

Toms Hamiltons, īstajā vārdā Thomas William “Tom” Hamilton, ir amerikāņu rokmūziķis, dziesmu autors un pasaulē populārās grupas Aerosmith basģitārists. Viņš ir dzimis 1951. gada 31. decembrī.

Pirmo reizi Toms Hamiltons ģitāru sāka spēlēt 12 gadu vecumā, bet 14 gados viņš pārgāja uz basģitāru, lai varētu pievienoties vietējai grupai, kurā bija brīva tieši basģitārista vieta. Viņš spēlēja vairākās grupās, līdz viņa ceļš sakrustojās ar grupu ”Jam Band”. Vienā no šīs grupas koncertiem jaunais mūziķis iepazinās ar Stīvenu Teiloru. Laika gaitā abi labi ‘sastrādājās’, izveidojot grupu kurā sākumā bija tikai četri cilvēki – Toms Hamiltons ar basģitāru, Džo Perijs ar ģitāru un Stīvens Teilors, kas spēlēja bungas un dziedāja. Drīzumā viņiem pievienojās arī Reijs Tabo un Džoijs Krāmers, kurš arī izdomāja grupai nosaukumu Aerosmith.

Nākošreiz, kad skatīsies kādu Aerosmith dziesmas klipu, pievērs uzmanību arī cilvēkam, kas spēlē basģitāru un atceries, kas viņš ir. Un, ka tieši gada pēdējā diena ir viņa happy birthday…

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!