Have I Told You Lately.. that I like your music?

Leģendārais britu dziedātājs Roderiks Deivids Stjuarts (Roderick David Stewart), 10. janvārī svin savu sešdesmit septīto jubileju.

Siržu lauzējs rokmūziķis Rods Stjuarts (Rod Stewart) ir dzimis 1945. gadā Londonā, Anglijā.
Rods sevi neuzskata par britu, jo viņā ritot Skotijas asinis un viņam labāk patīk, ka cilvēki domā, ka viņš ir skots. Dziedātājs ir precējies 3 reizes un ir 8 bērnu tēvs. Pirms Rods kļuva par mūziķi, viņš bija profesionāls futbolists Brentfordas Futbola Klubā.

Savu karjeru viņs iesāka rokgrupā The Jeff Beck Group un rokgrupā The Faces kā solists. Solo karjeru viņs uzsāka 1969. gadā ar debijas albūmu An Old Raincoat Won’t Ever Let You Down. Pēc albūma iznākšanas Rods ieguva atpazīstamību visā pasaulē ar savu patīkamo balsi, uztāšanās mākslu, kā arī gērbšanās stilu.

Savā 40 gadus ilgajā mūzikās karjeras laikā visā pasaulē ir pārdevis vairāk kā 100 miljonus ierakstu, tā padarot sevi par vienu no visu laiku labāk pārdotajiem māksliniekiem. Žurnālā The Rolling Stone, Rods ir ierindots 59. vietā no 100 visu laiku labākajiem dziedātājiem. Viņa vārds ir arī ierakstīts Rokenrola slavas zālē, kas ir ļoti vērienīgs sasniegums viņa karjerā, kā arī ieguvis savu zvaigzni Holivudas Slavas alejā, ko piešķir tikai pašiem izcilākajiem mūziķiem un aktieriem. Dziedātājs ir ļoti iedvesmojies no Elvisa, un kādreiz teicis : ”Elviss bija karalis. Par to nav šaubu. Cilvēki kā es, Miks Džegers un visi citi tikai sekoja viņa pēdās…”

Stjuarts savu popularitāti ir ieguvis, pateicoties savām neatkārtojamajām dziesmām – Tonight’s The Night, Baby Jane?Have I Told You Lately, Sailing, Forever Young un, protams, ļoti daudzām citām klausītāju iemīļotām dziesmām.

Te viena no tām:

Attēla autors : Monosnaps

You may also like...

1 Response

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!