Keitas Bosvortas kolorītās acis un personība

Esam jau kopīgi nosvinējuši jauno kalendāra ciparu, tomēr svētki, protams, nekad nebeidzas. Amerikāņu aktrises un modeles Keitas Bosvortas dzīvē 2. janvāris arī ir īpaša diena – viņas 29. dzimšanas diena. Keita dzimusi Kalifornijas štatā, un ģimenē  ir vienīgais bērns. Aktrisei ir iedzimta heterohromija – viņas kreisās acs krāsa ir zila, bet labās zili brūna.

Keita (Catherine Ann “KateBosworth, 1983) savu karjeru kino lauciņā sāka veidot 1998. gadā un plašāk kļuva pazīstama 2002. gadā, pateicoties lomai filmā Blue Crush.  Keitas sasniegumi ir daudzi un dažādi, piemēram, 2008. gadā Keita kļuva par Calvin Klein seju. Lai gan bērnībā savus sapņus viņa nesaistīja ar aktrises vai modeles karjeru, bet gan vēlējās kļūt par profesionālu jājēju, un 14 gados viņa ieguva čempiones titulu jāšanas sacensībās. Diemžēl aktrises un modeles karjera nepieļauj turpināt profesionālo jāšanu, iespējamo traumu dēļ.

No 2002. līdz 2006. gadam Keitai bija romatniskas attiecības ar Orlando Blūmu. Kad 2006. gadā abi izšķīrās, viņa iemilejās modelī un muzikantā Džeimsā Ruso, kas viņai veltīja dziesmu To Make You Mine.

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!