Lara Fabian – valdzinošais kultūru mikslis

Būdama pavisam maza meitene, Lara Fabiāna bija pilnīgi pārliecināta, ka savu dzīvi saistīs ar mūziku. Dziedātāja dzimusi 1970. gada 9. janvārī Beļģijā, ļoti multikulturālā vidē – viņas tēvs ir beļģis ar īru saknēm, māte ir no Sicīlijas, bet tante no Andalūzijas. Viņa uzauga, runājot itāliešu valodā, bet tikpat labi pārvalda arī flāmu un franču valodu (oficiālās Beļģijas valodas). Tāpat skolā iemācījās arī angļu un spāņu valodu.

Lara pārliecinoši virzījās pretī mērķim kļūt par mūziķi, un izglītību šajā lauciņā sāka iegūt jau no astoņu gadu vecuma.  Pēcāk viņa pārcēlās uz Kanādu (dziedātājai ir arī Kanādas pilsonība), kur nodibināja savu ierakstu kompāniju. Sākumā Fabiāna dziedāja franču valodā, vēlāk arī angliski, kaut gan viņas dziesmas tika ierakstītas arī spāņu, portugāļu, vācu un pat krievu valodā.

Fabiāna bieži tika salīdzināta ar Selīnu Dionu, un ne bez pamata. Abas uzsāka veiksmīgu karjeru Kanādā un dziedāja franču valodā. Abas arī ir piedalījušas Eirovīzijas dziesmu konkursā tajā pašā gadā (1988. gadā), tikai Fabiāna ieguva ceturto vietu, kamēr Diona izcīnīja uzvaru. Tomēr, neraugoties uz salīdzinājumiem, Fabiānai ir pašai savs pielūdzēju pulks un pievienotā vērtība. Fabiānas kontā ir deviņi albumi, un pēdējais no tiem, Every Woman In Me, iznāca 2009.  un gadā. 2010. gadā tika izdota viņas labāko dziesmu izlase.

Attēlā : kāda no Nicas ieliņām Francijā, autors HGruber

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!