Laulībās ar Princi

Agrāk draugi viņu pazina kā vienkāršu meiteini vārdā Keita Midltone, bet pēc precībām ar Princi Viljamu viņa kļuva par Keitu Elizabeti, Kembridžas hercogieni.

Keita ir dzimusi 1982. gada 9. janvārī, vienkāršā ģimenē, kurā tēvs bija aviodispečers un māte- stjuarte. Keitai ir brālis un māsa, bet pati viņa ir vecākais bērns ģimenē. 1987. gadā Midltoni ieguva uzņēmumu Party Pieces, kas bija ļoti veiksmīgs, jo ģimene kļuva par miljonāriem. Keita izglītojās ieguva privātskolā Marlborough College un pēc tam mācības turpināja universitātē St. Andrew’s School, kur viņa arī iepazinās ar tagadējo vīru Princi Viljamu.

Viņas un prinča draudzība sākās 2002. gadā. Jau gadu velāk viņi vairākas reizes ceļoja kopā, un tā starp viņiem radās romantiskas jūtas. Visbeidzot 2005. gadā, kad Keita pabeidza universitāti, viņa ar princi sabiedrībā sāka iziet arvien biežāk. Presē parādījās viņu kopīgās bildes. Lai arī Princis un Keita kopā bija ilgu laiku un nav zināms precīzs datums, kad viņi sevi pasludinājuši par pāri, tomēr, tiek pieņemts, ka attiecībās oficiāli ir stājušies tieši 2007. gada augustā.

Precēties bija ļoti svarīgs un atbildīgs lēmums, un par savu saderināšanos viņi paziņoja 2010. gada 16. novembrī. Kāzas notika pagājušo gadu – 2011. gada 29. aprīlī. Tā bija grandioza laulību ceremonija, kuru skatijās visa pasaule. Tagad Keitai jārāda īstas lēdijas piemērs, kā uzvedībā, tā apģērbā. Viņu arī dēvē par stila ikonu, jo viņa ir skaista, moderna, iznesīga, un viņas Alexander McQueen modes nama kāzu kleita ir vienkārši neaizmirstama… Tādu mēs viņu redzam un, cerams, redzēsim vēl ilgi.

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!