Lorenco Lamas varens kā kamaz

20. janvārī savu 54. jubileju svin aktieris Lorenco Lamass (Lorenzo Lamas). Lorenco ir dzimis 1958. gadā Santa Monikā, Kalifornijā, argentīniešu izcelsmes aktiera Fernando Lamasa un norvēģu – amerikāņu aktrises Arlēnas Dālas ģimenē. Vecāku profesija atstāja lielu iespaidu uz Lorenco tālāko dzīves gājumu, jo zēns jau kopš 5 gadu vecuma vēlējās kļūt par aktieri.

Lai nonāktu līdz savam mērķim, Lorenco studēja aktiermākslu un jau 1976. gadā ieguva savu pirmo nelielo lomu televīzijā, kam sekoja vēl daudzas citas. Noteikti, ka daudziem no mums Lorenco Lamass saistās ar lomu asa sižeta seriālā “Renegāts” (Renegade), kur iejutās nepatiesi apsūdzētā Reno Reinsa lomā, kurš cīnās par taisnību un ir spiests mūžīgi bēguļot. Šajā seriālā lieti noderēja Lorenco iemaņas karatē un teikvondo cīņas sporta veidos, kuriem pievērsās 13 gadu vecumā, svara problēmu dēļ.

Gluži kā seriālā Renegāts, arī īstajā dzīvē Lorenco Lamass aizraujas ar motocikliem. Viņš ir motociklu kolekcijas īpašnieks. 51 gada vecumā kaislīgais motobraucējs Lorenco izveidoja savu motociklu kompāniju ar nosaukumu Lorenzo Lamas Cycles. Lorenco ir arī pilota apliecība.

Astoņdesmitajos gados aktieris filmējās amerikāņu ziepju operā “Falcon Crest”, kam tika uzņemtas 9 sezonas, no kurām Lorenco Lamas piedālijās visās 227 epizodēs. Par filmēšanos šajā seriālā Lorenco tika nominēts diviem apbalvojumiem.
Lorenco ir piedalījies arī šķietami nebeidzamajā stāstā seriālā Hameleonu rotaļas jeb “The Bold and Beautiful”, kur kādu laiku atveidoja ugunsdzēsēja Hektora Ramireza lomu.

Viens no interesantākajiem citātiem no Lorenco dzīves ir: “Mana misija šai dzīvē bija panākt to, ka ar katru sievieti, kas arodas manā tuvumā, esam pazīstami personīgi.”  Ko tur bilst, mērķis, laikam, sasniegts.

Raksta autors: Nelda Otvare, foto: Lorenco ’89 by Alan Light

You may also like...

1 Response

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!