Mary J. Blige – ritma un blūza dvēsele

Sveiksim četrdesmit viena gada jubilejā Amerikāņu dziedātāju un aktrisi Mēriju Džeinu Blaidžu (Mary J. Blige). Viņa producē, raksta un izpilda dažādu žanru mūziku, un tiek dēvēta par soula un hip-hopa karalieni. Mērija Dž. Blaidža ir nominēta Grammy balvām astoņās kategorijās, ieskaitot nomināciju “Gada ieraksts” par albumu Be Without You.

Mērija piedzima 1971. gada 11. janvārī, Ņujorkas Bronksā. Jau 18 gadu vecumā Mērijai veidojās mūzikas karjera. Viss sākās ar karaoke dziedāšanu un to ierakstīšanu, līdz Mērijas māte ierakstus iedeva savam draugam, kurš tos nosūtīja R&B izpildītājam Džefam Redam (Jeff Redd). Tā Uptown Records laida ēterā Mērijas pirmo ierakstu Caught Up in the Rapture, tie bija pirmie karjeras soļi viņas dzīvē. Zvaigžņu laiks Blaidžai sākās 1992. gadā, izlaižot plati What’s the 411, kas nu kļuvusi par mūsdienu klasiku. Līdz pat 2006. gadā izdotajai labāko dziesmu izlasei Reflections, no kuras arī singls Be Without You kļuva par lielāko hitu viņas karjerā, Mērija Dž. Blaidža vienmēr uzmundrinājusi un saviļņojusi savus klausītājus, atklājot tiem savu sirdi un dvēseli.

Pašlaik Blaidža piedalās jaunas mākslas filmas veidošanā, kurā viņa iejutīsies leģendārās dziedātājas Ninas Simones (Nina Simone) tēlā. Filma ar 10 miljonu lielu budžetu gaidāma 2012 gadā.

Raksta autors : Edgars

Foto : musicisentropy

You may also like...

1 Response

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!