Mazais Big Boi, kas trenē pitbull

Amerikāņu reperis, dziesmu autors, ierakstu producents un aktieris Antuāns Andrē Patons, labāk zināms pēc viņa skatuves vārda Big Boi, šodien svin savu trīsdesmit septīto jubileju.

Dzimis 1975. gada 1. februārī Savannā, Džordžijas štatā, ASV. Savus pirmos skolas gadus Antuāns pavadīja Savanā, bet vēlāk pārcēlās uz Atlantu, kur izlēma apgūt savas intereses mūzikas jomā, un viņš iestājās Tri-Cities vidusskolā. Vēlak turpināja savas mācības Magneta skolā, kas māca vizuālo un uzstāšanās mākslu.

Antuānu ļoti piesaistīja hip-hopa mūzika, un viņš satika Andrē ”3000” Benjamin, kamēr mācījās Tri Cities vidusskolā 90. gadu sākumā. Abi mūzikas izpildītāji sadarbojās un pievienojās OutKast komandai, un parakstīja līgumu ar LaFace Records.

Viņa skatuves vārds Big Boi ir domāts ironiski, jo viņš bija visīsākais savu draugu starpā. Smagā darbā, kas atmaksājās ar sešiem studijas albūmiem, OutKast ne tikai ieguva milzu popularitāti ASV, bet arī pasaulē kā ievērojamais un respektabls hip-hop duo.
Big Boi savu talanta pieskārienu ir atstājis vairākos projektos ar populāriem mūzikas izpildītājiem, sadarbība ir veikta ar Mary J. Blige, Chris Brown, Jay-Z, Gucci Mane, T.I. un citiem slaveniem mūziķiem pasaulē.

Pēc pēdējā albūma, kas iznāca zem OutKast vārda, Big Boi paziņoja, ka ir nolēmis izdot pilna apjoma solo albūmu, par kuru viņš ir sapņojis jau no mūziķa karjeras sākuma. Solo albūms ar nosaukumu Sir Lucious Left Foot: The Son of Chico Dusty savu debiju sasniedz 2010. gada jūlijā, kaut arī tas tika kritizēts, bet pierādīja, ka Big Boi ir spējīgs iet solo karjeru, par ko liecināja pārdošanas apjomi, un augtu vietu iekarošana mūzikas topos.

Big Boi pieder uzņēmums Pitfall Kennels ( škirnes suņu audzētava), kas atrodas Fairburnā, Džordžijas štatā, kur viņš trenē un pārdod vairākus retus amerikāņu pitbull terjeru sķirnes suņus. Specializējas ļoti retā sugā blue pitbull.

Raksta autors: Garlībs Melderis, foto: Lunchbox LP

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!