“See You On The Other Side,” saka Korn

Grupas “Korn” solists Džonatans Deiviss šodien svin savu 41 gada jubileju! Smagās mūzikas izpildītājs Džonatans dzimis 1971. gadā un audzis Amerikā, Bakersfieldā -Kalifornijas štatā, viņa pilnais vārds ir Džonotans Hausmans Deiviss (Jonathan Houseman Davis). Tīņu gados viņš ierakstīja vairākus demo sava tēva ierakstu studijā un vēlāk pievienojās rokgrupai ar nosaukumu “Sex Art”. Vienu nakti kad grupa uzstājās klubā, ģitāristi Džeimss „Mankijs” Šefers (James ‘Munky’ Shaffer) un Braiens Veičs (Brain ‘Head’ Welch), redzot Deivisa talantīgo dziedāšanas prasmi ar visu uzstāšanos, nekavējoties piedāvāja iestāties viņu bandā “Creep”. Pēc Džona noklausīšanās, viņš momentāli dabūja darbu un viņi kļuva par grupu “Korn”.

Grupai “Korn” pašlaik ir 10 studijas albumi: “KoRn”, “Life Is Peachy”, “Follow The Leader”, “Issues”, “Untouchables”, “Take A Look In The Mirror”, “See You On The Other Side”, “Untitled”, paši jaunākie: 2010. gada “Korn III: Remember Who You Are” un 2011. gada “The Path Other Side” sadarbībā ar “Roadrunner Records”. Interesanti ir arī tas, ka grupa pēdējā albumā dziesmas izpilda dubstep žanrā, sadarbojoties ar dīdžeju Soniju Džonu Mūru (Sonny John Moore) jeb Skrillex, dodot iespēju klausītājiem izbaudīt jaunu mūzikas stilu kombināciju.

Džonatanam ir māsa Alise (Alyssa) un pusbrālis Marks Čeivz (Mark Chavez). Viņa tēvs Riks Deiviss (Rick Davis) ir taustiņu instrumentālists, bet māte Holija Čeivza (Holly Chavez) dejotāja un aktrise. Džonatana vecāki izšķīrās, kad viņam bija tikai trīs gadu un viņa māte uzreiz pēc šķiršanās apprecējās otrreiz ar kādu vietējo aktieri, kurš Džonatanam neesot paticis, tāpēc viņš palicis dzīvot pie tēva. Džonatanam bija jāapmeklē slimnīca katru mēnesi no 3 līdz 10 gadu vecumam astmas problēmu dēļ. 5 gadu vecumā viņu piemeklēja kritiska astmas lēkme un viņš piedzīvoja klīnisko nāvi, atrodoties viņsaulē 5 minūtes. Viņš tic sargeņģeļiem, arī paranormālām aktivitātēm, jo pēc viņa vārdiem, viņš pats esot to piedzīvojis.

Raksta autors: Edgars, foto: irwandy

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!