Spicā blondīne Emma

1976. gada, 21 janvārī Hertfordšīrā, Lielbritānijā dzimusī Emma Bantone (Emma Lee Bunton) svin savu dzimšanas dienu! Viņas vecāki, Paulīna -karatē instruktore un Trevors -piena pārdevējs, izšķīrās, kad Emmai bija tikai 11 gadi. Viņa palika dzīvot pie mātes, kā arī viņai bija mazais brālis Pauls Džeims (Paul James). Bantone pabeidza svētās Terēzeas pamatskolu, tad devās mācīties Silvijas Jaunākās teātru skolā, līdz ar ko, viņa pirmo reizi piedalījās BBC sērijās “EastEnders” 1992. gadā, vēlāk piedaloties vēl 26 televīzijas pāraidēs.

Aizsākot mūzikas karjeru, Emma bija britu pop mūzikas dziedātāja un dziesmu rakstītāja ne tikai sev, bet arī citiem mūzikas māksliniekiem. Emma Bantone bija dalībniece 5 meiteņu solistu grupai “the Spice Girls”, kurā viņa bija iesaukta par Baby Spice, jo Emma bija jaunākā grupā. Ar savu debijas singlu “Wannabe” grupa iekaroja UK singlu topu un noturējās veselas 7 nedēļas. Pavisam grupai ir iznākuši 3 albūmi un 10 singli, un kopumā pasaulē ir pārdots apmēram 53 miljoni albūmu kopiju.

Emma visu savu mūžu sapņoja par solo karjeru un pēc grupas “the Spice Girls” izjukšanas viņa nolēma savu sapni īstenot, laižot savu debijas solo albumu “A Girl Like Me” 2001. gada, 16 aprīlī sadarbībā ar “Virgin Records”, kas izlaida dziesmas arī bijušajai grupai. Emmas albums ierindojās 4 vietā Britu albumu topā “UK Albums Chart”, bet 2001. gada septembrī tas tika sertificēts, kā zelta albums, jo tika pārdotas 100 000 kopijas, gala rezultātā iekļūstot 147 vietā, pārdotāko albumu topā. Pēc pirmā sekoja arī otrais Emmas solo albums “Free Me” 2004 gadā, sadarbībā ar “19 Entertainment/ Universal Records”, kas noturējas britu topā vairāk, kā 12 nedēļas, sasniedzot 7 vietu . Šis albums nopelnīja zelta apbalvojuma statusu, pārdodot 141,712 kopijas. 2010 gadā, Emma pievienojās žūrijai Britu televīzijas raidījumam “Dejošana uz ledus”, kā arī viņai pieder radiostacija “Heart”, kurā var klausīties brokastu un auto vadīšanas laikā saistošus šovus.

Raksta autors: Edgars Davidovičs, foto: constance7

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!