Talantīgie dēli Folovili

1982.gada 14.janvārī, Tenesijas štatā dzimušais Entonijs Keilebs Folovils (Anthony Caleb Followill) šodien svin apaļu 30. dzimšanas dienu. Keilebs ir izcils mūziķis, kura dziesmas un balss neatstāj vienaldzīgu nevienu klausītāju.

Jau kopš bērnības Keilebu saista spēcīgas ģimenes saites gan ar saviem vecākiem, gan ar brāļiem. Viņi bieži mainīja dzīvesvietu,  tādēļ ģimene bija arī labākie draugi. Līdzīgi kā Keilebam, arī viņa brāļiem Džaredam un Nātanam interesēja mūzika, tāpēc 2000.gadā, iekļaujot brālēnu Metjū, tika nodibināta ģimeniska rokgrupa ar nosaukumu Kings of Leon. Grupai ir šāds nosaukums, jo brāļi iedvesmojās no sava tēva un vectēva vārda Leons.

Keilebs grupā ir galvenais solists un ritma ģitārists, turklāt viņš pats arī raksta dziesmas. Viņam ir izteikti ‘roķīga’ balss, kas grupu uz citu fona padara momentā atpazīstamu. Viņa jaunākais brālis Džareds grupā spēlē basģitāru un taustiņinstrumentus, kā arī ir fona vokālists, turpretī vecākais brālis Nātans  atbild par perkusijām, fona vokālu un bungām. Brālēns Metjū grupā atpazīstams kā prasmīgais soloģitārists.

Jau 2003.gadā Keilebs ar savu grupu nāca klajā ar pirmo disku Youth and Young Manhood. Puišu grupa izpelnījās lielas uzslavas no profesionāļu puses, kas cēla viņu pašapziņu un bija kā dzinulis jaunu dziesmu radīšanai. Neizsīkstošā vēlme sasniegt ko jaunu palīdzēja jau pēc gada izdot jaunu disku Aha Shake Heartbreak. Pēc 3 gadu pārtraukuma (2007.) iznāca trešais disks Because of the Times, kam pēc gada atkal sekoja jau ceturtais albums Only by the Night, kurā iekļautas dziesmas Sex On Fire un Use Somebody, kas tiek dēvēti kā grupas hiti jeb grāvēji. Šīs divas dziesmas ir visatpazītākās. 2010.gadā puišu grupa izdeva savu piekto albumu Come Around Sundown. Ceram drīzumā sagaidīt jaunumus no priestera un mājsaimnieces dēliem Foloviliem, neaizmirsot brālēnu Metjū.

Raksta autors: Madara, attēls: DO WORK DESIGN

You may also like...

1 Response

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!