Taustiņu virtuozs Klaidermans

Ričards Klaidermans dzimis 1953. gada 28. decembrī Francijā, Parīzē. Ričarda pianista un komponista talants ir atzīts visā pasaulē-  viņš ir laidis klajā variākus instrumentālās mūzikas albūmus, kuros ir atskaņotas viņa interpretācijas par populāro mūziku. Viņš komponējis mūziku arī filmām, etnisko mūziku un pārveidojis pazīstamus klasiskos darbus tā, lai tos būtu ‘vieglāk’ klausīties tiem, kas ar klasisku ir ‘uz jūs’.

Klavieres spēlēt slavenajam pianistam iemācīja viņa tēvs, klavierspēles skolotājs. Vēlāk, mācoties skolā, viņa ģimene saskārās ar finansiālām problēmām, tēva slimībs dēļ. Ričardam tādēļ bija jāstrādā amatā, kas nebija saistīts ar klavierspēli, bet paralēli paspēja arī piespēlēt dažādām grupām un māksliniekiem, piemēram, franču dziedātājiem Džonijam Hallideilu un Maiklam Sardo.

Viņš ir izveidojis jaunu romantisko stilu, kā arī pavadījis daudz laika koncertējos, sasniedzot pat 200 koncertu atzīmi 250 dienu laikā.  Viņa talants tiek ievērots- 2006. gadā viņš ir saņēmis 267 zelta un 70 platīna diskus, un, līdz ar to,  Pasaules Ginesa rekordu grāmatā ir izcelts kā visveiksmīgākais un panākumiem bagātākais pianists pasaulē.

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!