The phantom inside your mind

Endrjū Loida Vēbera ( Andrew Lloyd Webber ) pasaules slavenais mūziks ”The Phantom of the Opera” ( Operas Spoks ), jau kopš 1988. gada tiek rādīts Ņujorkas Brodvejā.

 Balstīts uz Gastona Lerū ( Gaston Leroux ) izcilās noveles, kura stāsta par noslēpumainu, izkropļtotu vīrieti, kurš dzīvo Parīzes Operas Nama slepenajās telpās. Viņš kļūst apsēsts un iemīlas meitenē vārdā Kristīne, kas ir jauna dziedātāja ar brīnišķīgu balsi un talantu. Šis vīrietis, kas tiek dēvēts par Operas Spoku, vēlas, lai tikai viņa saraktītās dziesmas tiktu izpildītas ar Kristīnes unikālo balsi. Uzrodas Rauls, bērnības draugs, kurš ir iemīlējies Kristīnē un nepadosies bez cīņas, lai viņas sirdi iegūtu sev.

”Operas Spoks” ir visilgāk rādītais mūzikls Brodvejas vēsturē. Kopējais ieņēmums pasaulē pārsniedz 5.1 miljardus dolāru, ieskaitot Brodvejas ieņēmumus, kas sasniedz 800 miljonus dolāru, tādeļ  ”The Phantom of the Opera” ir visu laiku visvairāk pelnošākais izklaidējošais skatuves šovs vēsturē. Līdz 2011. gadam to ir redzējuši vairāk nekā 130 miljoni cilvēku, 145 pilsētās, 27 pasaules valstīs. Kopuma, tas ir viens no visveiksmīgākajiem izklaides projektiem pasaules vēsturē. Unikālas, neaizmirstamas un neaizstājamas ir tās atmiņās, kas paliek pēc šī mūzikla noskatīšanās.

Teksta autors: Garlībs Melderis, foto: yuhui

You may also like...

Atbildēt

Ja Tev patīk šī lapa, seko mums un iesaki to tālāk!